Portal ForexClub.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności.

FxPro Quant - kreator EA

FxPro Quant to innowacyjny projekt, który pozwala stać się programistą EA nawet początkującym traderom, którzy nie posiadają umiejętności pisania automatycznych strategii w języku MQL4. Tworzenie robotów, które będą dokonywać za nas transakcji jeszcze nigdy nie było tak proste. 

Po zalogowaniu się do Panelu Klienta Direct.FxPro w zakładce Narzędzia dostępna jest usługa Quant, która za pomocą intuicyjnych działań pozwala wykonać własną automatyczną strategię. Za pomocą "przytrzymaj i upuść" układane są klocki z funkcjami, które następnie można połączyć oraz zdefiniować ich parametry. Strategie mogą bazować na najpopularniejszych wskaźnikach analizy technicznej oraz samej cenie. Mamy także dostęp do bazy gotowych EA.

FxPro uruchomiło także usługę VPS. Umieszczenie robota na serwerze FxPro pozwala do minimum zredukować opóźnienia w realizacji zleceń. Koszt usługi to tylko 30 USD miesięcznie (dla klientów VIP za darmo).


 

STRATEGY TUNE   FXPRO EA LIBRARY   VPS

Polecamy również:

Otagowano jako: #algotrading, #automat, #automatyczna strategia, #ea, #expert advisor, #fxpro, #mql4, #programowanie, #quant, #robot