Portal ForexClub.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Współpraca z luktom.biz

Dzięki nawiązaniu współpracy z serwisem luktom.biz możemy zaoferować Państwu kilka narzędzi, dzięki którym praca z platformą MetaTrader 4 stanie się prostsza i przyjemniejsza, a handel bardziej funkcjonalny.

luktom quotes - wyświetla dużą, widoczną cenę w prawym górnym rogu ekranu - już nigdy więcej nie będziesz musiał wytężać wzroku, aby dojrzeć malutkie ceny, które wyświetla standardowo MetaTrader 4.
Pobierz

luktom fibo painter - korzystasz na raz z wielu zniesień i ekspansji Fibonacciego? To narzędzie jest dla Ciebie - wskaźnik ten koloruje wszystkie zniesienia i ekspansje Fibonacciego na różne kolory, dzięki czemu łatwo odróżnisz, który poziom należy do którego zniesienia lub ekspansji.
Pobierz

luktom infobar - podstawowe informacje o danym symbolu w zwięzłej formie tuż na górze wykresu. Dzięki temu wskaźnikowi zobaczysz aktualny spread, swapy, wartość jednego pipsa, czas ostatniego ticka oraz zakres zmienności danego instrumentu.
Pobierz

luktom tick chart - jeden wykres tickowy, oferowany standardowo przez MT4 to dla Ciebie za mało? Ściągnij więc ten wskaźnik i dodaj wykres tickowy do każdego instrumentu.
Pobierz

luktom macd - dzięki temu wskaźnikowi zobaczysz przecięcia i zmiany kierunku wskaźnika MACD bezpośrednio na wykresie, jako naniesione symbole.
Pobierz

luktom trendline alert - wykorzystujesz linie trendu i nie chcesz przegapić przebicia wykreślonej linii? Z luktom trendline alert nie przegapisz niczego - wskaźnik poinformuje Cię powiadomieniem, gdy tylko nastąpi przebicie narysowanej przez Ciebie linii trendu.
Pobierz

Oraz programy typu Expert Advisor:

luktom visual order editor - narzędzie do wizualnej edycji zleceń. Dzięki niemu za pomocą przesuwania poziomych linii na wykresie można w łatwy i szybki sposób przestawić zlecenia Stop Loss oraz Take Profit.
Pobierz

luktom autocloseby - wprowadź porządek w arkuszu zleceń i automatycznie zamykaj przeciwstawne pozycje lub ich części.
Pobierz

Zapraszamy także do działu Download, gdzie znajdą Państwo więcej produktów luktom.biz.

Otagowano jako: #expert advisor, #mql4, #programowanie, #skrypt, #wskaznik